2014/2015

seznam tříd      výroční zpráva      třídní fotografie      učitelský sbor

26. 6. 2015 Pamětní listy 9.A
 
26. 6. 2015 Pamětní listy 9.B
 
24. 6. 2015 Školní výlet 6.B Dolní Morava
 
23. – 24. 6. 2015 Školní výlet 9.A + 8.B Pecka
 
23. 6. 2015 Školní výlet 6.A Krňovice
 
22. – 23. 6. 2015 Školní výlet 8.A
 
15. 6. 2015 Plavba kolem světa
 
15. 6. 2015 Sportovní den
 
11. 6. 2015 Vybíjená chlapci 6. roč
 
9. 6. 2015 Dopravní výchova Kraj - Pardubice
 
8. 6. 2015 Příprava na vyplutí
 
8. 6. 2015 Sběr - vyhlášení výsledků
 
1. 6. 2015 Dvorní slavnost
 
28. 5. 2015 Školní výlet Bouzov + Litomyšl 5. roč.
 
16. 5. 2015 Hokejbal Kraj Pardubice
 
15. 5. 2015 Plavecké závody superfinále - Litomyšl
 
13. 5. 2015 Dopravní výchova Okres - Hylváty
 
5. 5. 2015 Majáles - Tři prasátka
 
30. 4. 2015 Mc Donald´s Cup
 
23. 4. 2015 Hokejbal Okres Letohrad - II. kat. 4. - 5. roč.
 
23. 4. 2015 Hokejbal Okres Letohrad - IV. kat. 8. - 9. roč.
 
23. 4. 2015 Vybíjená dívky 4. - 5. roč
 
22. 4. 2015 Hokejbal Okres Letohrad - III. kat. 6. - 7. roč.
 
1. 4. 2015 Velikonoční švihadlo
 
31. 3. 2015 Návštěva z USA
 
24. 3. 2015 2. kolo plavecké ligy - Ústí nad Orlicí
 
23. 3. 2015 Anglie
 
3. – 6. 3. 2015 Lyžařský výcvik
 
25. 2. 2015 Běžky 5.B
 
24. 2. 2015 Lední hokej - Ústí nad Orlicí (starší)
 
13. 2. 2015 Zimní sportovní den České Petrovice
 
9. 2. 2015 Běžky 5.A
 
27. 1. 2015 Lední hokej - Ústí nad Orlicí (mladší)
 
21. 1. 2015 7.A
 
21. 1. 2015 7.B
 
15. 1. 2015 Zápis do 1. třídy
 
8. 1. 2015 Obří slalom - Říčky
 
6. 1. 2015 Halová kopaná Okres - Vysoké Mýto
 
28. 11. 2014 Florbal - okrsek starší
 
25. 11. 2014 Exkurze vodní elektrárna Hradec Králové 8. roč.
 
21. 11. 2014 Florbal - okrsek mladší
 
18. 11. 2014 Plavecké závody (1. kolo)
 
12. 11. 2014 Zábavné odpoledne
 
20. 10. 2014 8.A
 
20. 10. 2014 8.B
 
9. 10. 2014 Přespolní běh - Krajský závod Pardubice
 
listopad 2014 9.B
 
říjen 2014 9.A
 
15. – 19. 9. 2014 Adaptační kurz 6. roč.
 
1. 9. 2014 Vítání prvňáčků
 
  Návštěva z Německa

Žamberské listy