Domácí práce pro žáky rozdělená podle
týdnů, ročníků a předmětů

Materiály budou průběžně doplňovány:
Aktualizace probíhá každé pondělí, středu a pátek večer.

1. týden (od 11.3. do 20.3.)

2. týden (od 23.3. do 27.3.)

3. týden (od 30.3. do 3.4.)

4. týden (od 6.4. do 10.4.)

5. týden (od 13.4. do 17.4.)

6. týden (od 20.4. do 24.4.)

7. týden (od 27.4. do 1.5.)

8. týden (od 4.5. do 8.5.)

9. týden (od 11.5. do 15.5.)

10. týden (od 18.5. do 22.5.)

11. týden (od 25.5. do 29.5.)

12. týden (od 1.6. do 5.6.)

13. týden (od 8.6. do 12.6.)

14. týden - řešení úkolů ze 13. týdne

skola_v_pyzamu.png, 10,0kB Z důvodu pravděpodobně trvalejšího stavu karantény přechází naše škola na online výuku díky online prostředí ŠKOLA V PYŽAMU. Prostředí je to velice jednoduché a intuitivní. Hned na úvodní stránce naleznete také instruktážní videa, jak na to. K zaregistrování vám učitelé zašlou odkaz, díky kterému se zaregistrujete přímo do vaší třídy - stačí pouze emailová adresa a heslo. Učitelé vám zde budou přidávat vzkazy, úkoly, videa,... Věříme, že se nám podaří zrealizovat i online výuku, kterou ŠKOLA V PYŽAMU bude také zprostředkovávat. Mějte se báječně a neváhejte se registrovat a seznamovat se s prostředím ŠKOLY V PYŽAMU.

aktualizováno: 13.6.2020 19:00

Další možnost sebevzdělávání:

Pomoc s výukou z domova:
Vzhledem k uzavření škol mohou žáci při samostudiu využít zdarma přístup k interaktivním materiálům na portále AlfBook. Licence zdarma platí po dobu uzavření škol. Přístup je okamžitý, žáci se nemusí registrovat a ani nic instalovat.
Přístupový web: ALFBOOK
Kód školy: ucimesedoma

Hledáte odpovědi na otázky, proč nemůžu do školy, co je to koronavirus, ...
Otázky a odpovědi na aktuální témata naleznete na webu ČT D pod tímto odkazem.
Děti, nebojte se nosit roušku! Zde si ji můžete i vymalovat: Nebojte se nosit roušku - PDF

Pro žáky prvního stupně spustila Česká televize 16.3. od 9:00 každodenní výuku na ČT2.
Pořady je možné sledovat podle rozvrhu i online na webu České televize (ODKAZ: UčíTelka)

Česká televize myslí také na starší žáky, kteří se doma připravují na přijímací zkoušky. Vždy v úterý a ve čtvrtek od 14 hodin, po skončení pořadu Sama doma, pomůže na programu ČT1 studentům, na něž čekají přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia. Pořad Škola doma bude trvat 45 minut. V úterý se bude procvičovat čeština a ve čtvrtek matematika.

Další materiály k online procvičování naleznete také v záložce: Pro žáky - Výukové materiály