AKCE ŠKOLY 2018/2019

PROSINEC 2018 : 

měsíc dlouhých nocí 

 

  • 3.12. - Výstava ABC - Fotodokumentace a výrobky k závěru projektu Erasmus+
    • Zahájení výstavy v Divišově divadle, která potrvá do konce měsíce
    • pondělí od 17:00 v prostorách divadla
  • 4.12. - Šachy (okres) - starší žáci (6.-9.ročník) => Lanškroun
  • 5.12. - MIKULÁŠ => 9.roč. pro 1. - 5.třídu (10:00 - 11:35 )
  • 5.12. - "Ďáblovy schody" - běh do schodů (organizuje Žákovský parlament)
  • 6. - 7. 12. - "Adventní zájezd" do Drážďan a Senftenbergu - vybraní žáci 
  • 6.12. - 3.A + 3.B plavání (4.kurz)
  • 8. - 10.12. VIOLA - zálezd do Lodže (Polsko)
  • 10.12. - Vánoční pálka => školní turnaj ve stolním tenisu => VÝSLEDKY
  • 11.12. - ovoce a mléko do škol
  • 11.12. - Vánoční koncert ZUŠ: (30,- Kč)
    •  9:00 1.stupeň
    • 11:00 2.stupeň 
  • 13.12. - 3.A + 3.B plavání (5.kurz)
  • 14.12. - "Vánoční koncert" v kostele sv. Václava Žamberk (18:00)
  • 15. - 16. 12. - VIOLA "Adventní zpěvy" Praha
  • 18.12. - Hello Christmas - 9.ročník pro 1.ročník (1.-2. vyučovací hodinu)
  • 17.12. - Přednáška "Lety do vesmíru":
    • 9:00 => 5.ročník
    • 10:45 => 9.ročník
  • 19.12. - Divadlo Hradec Králové (7.-9.roč.) => Hra "Radůz a Mahulena" (15:00-22:00)
  • 20.12. - 3.A + 3.B plavání (6.kurz)
  • 20.12. - "Vánoční koncert" v Divišově divadle pro ZŠ 28.října Žamberk (8:15) 20,- Kč
  • 20.12. - Třídní vánoční besídky => 1.stupeň ( 10:00 - 12:00 )
    •                                              a 2.stupeň ( 10:00 - 12:30 )
  • 21.12. => VOLNO Z VYUČOVÁNÍ (pátek)
  • 22.12. 2018 - 2.1. 2019 =>  VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 
  • 3. - 4. 1. 2019 => VOLNO Z VYUČOVÁNÍ (čtvrtek + pátek)
    • Vyučování v novém roce 2019 začíná 7. ledna 2019

 

 

LISTOPAD 2018 : 

měsíc bláznů

 

  •   1.11. - 6.A + 6.B plavání (7.kurz)
  •   7.11. - Exkurze 6.A,B => Záchranná stanice Jaroměř (EVVO)
  •   8.11. - 6.A + 6.B plavání (8.kurz)
  • 12.11. - Školní šachový turnaj (přihlášení žáci)
  • 12.11. - 4.A + 4.B plavání (8.kurz)
  • 13.11. - Divadlo "Malostranská zimní pohádka" - 1. - 4. ročník
  • 14.11. - Den jazyků (15:00 - 17:00)
  • 15.11. - 6.A + 6.B plavání (9.kurz)
  • 15.11. - Dějepisná olympiáda - školní kolo (2. a 3. vyuč. hodina) - vybraní žáci
  • 19.11. - 4.A + 4.B plavání (9.kurz)
  • 21.11. - Florbal - starší žáci => ZŠ Jablonné n. O. (okrsek)
  • 22.11. - 6.A + 6.B plavání (10.kurz - KONEC VÝCVIKU => Vysvědčení)
  • 22.11. - TŘÍDNÍ SCHŮZKY SRPDŠ 
  • 26.11. - 4.A + 4.B plavání (10.kurz - KONEC VÝCVIKU => Vysvědčení)
  • 27.11. - ovoce do škol
  • 27.11. - Rozsvícení vánočního stromu na náměstí TGM (VIOLA => 15:40 - 16:00)
  • 28.11. - Šachy (okres) - mladší (1.-5.ročník) => Lanškroun
  • 28.11. - Florbal - mladší žáci => Gymnázium Žamberk (okrsek)
  • 29.11. - 3.A + 3.B plavání (3.kurz)
  • 29.11. - Florbal - mladší žákyně => ZŠ Dolní Dobrouč (okrsek)
  • 29.11. - Recitační soutěž Letohrad - 3 žáci 6.ročníku (odjezd 12:00)
  • 30.11. - 5. a 6.ročník (EVVO) => ZOO Wroclaw

 

 

ŘÍJEN 2018 : 

měsíc padajícího listí

 

  •  1. - 5.10. - Erasmus+ Balikesir (Turecko) => 4 učitelé
  •   1.10. - 4.A + 4.B plavání (4.kurz)
  •   2.10. - Exkurze 9.B (Brno => Technické muzeum + Anthropos)
  •   2.10. - sběr starého papíru (třídy A) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  •   3.10. - sběr starého papíru (třídy B) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  •   4.10. - sběr starého papíru (třídy B) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  •   4.10. - 6.A + 6.B plavání (4.kurz)
  •   5.10. - dopravní soutěž 2.třída (8:30 - 9:30)
  •   8.10. - exkurze 9. ročníku > Permonium - Oslavany u Brna
  • 10.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (12:00 - 17:00)
  • 11.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (8:00 - 17:00)
  • 11.10. - 6.A + 6.B plavání (5.kurz)
  • 15.10. - 4.A + 4.B plavání (5.kurz)
  • 16.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  • 16.10. - Žijeme tancem (1. - 9.ročník) od 11:00
  • 17.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 17.10. - Exkurze 9.A+B => Úřad práce + SŠ Automobilní
  • 18.10. - 6.A + 6.B plavání (6.kurz)
  • 22.10. - 4.A + 4.B plavání (6.kurz)
  • 25.10. - PROJEKTOVÝ DEN => Téma: "100 let vzniku ČR" 
  • 25.10. - ČTVRTEK => mimořádné plavání 3.A+B (2.kurz) + 4.A+B (7.kurz) 
  • 26.10. - filmové představení "TGM osvoboditel" (5. - 9.ročník / 60 min. / 40,- Kč)
  • 29. - 30.10. - PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

 ZÁŘÍ 2018: 

měsíc lovu

  •   3. 9. - ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019
  •   3. 9. - Přivítání prvňáčků od 8:00 hod.na školním dvoře
  •   5. 9. - Festival vědy - Praha (p.uč. J. Hovorka + 3 žáci)
  •   6. 9. - Zahájení plaveckého výcviku 6.ročníku (čtvrtky) => PLÁN
  •   6. - 27. 9. - XI.ročník DĚTSKÉ DOPRAVNÍ SOUTĚŽE (2.-4.třída):
    • => na Dětském dopravním hřišti (pořádá DDM ANIMO Žamberk)
    • => soutěžní kolo trvá vždy 1 hodinu (cca 60 min .)
      • 5.10. PÁTEK = FINÁLE:
        •   8:30 => 2.třídy
        •   9:30 => 3.třídy
        • 10:30 => 4.třídy
      • v případě nepříznivého počasí bude termín upřesněn
  • 10. 9. - Zahájení plaveckého výcviku 4.ročníku (pondělky) => PLÁN
  • 13. 9. - 6.A + 6.B plavání (2.kurz => čtvrtek) => odjezd 10:10
  • 13. 9. - Veletrh sociálních služeb (11:00 => 8.B) 
  • 13. 9. - Třídní schůzky SRPDŠ
  • 17. 9. - 4.A + 4.B plavání (2.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 17. 9. - Beseda o USA (6. - 9. ročník) => 1.,2.,4, a 5. hodinu
  • 18. 9. - Beseda o USA (6. a 8. ročník) => 3. a 4. hodinu
  • 19. 9. - Beseda o USA (7. ročník) => 5. hodinu
  • 19. - 21. 9. - Adaptační pobyt (6.A + 6.B)
    • odchod (19. 9.) 15:00 hod.
    • návrat (21. 9.) cca 14:00 - 15:00 hod.
  • 24. 9. - 4.A + 4.B plavání (3.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 25. 9. - Odpoledne na hřišti v parku => od 14:00 (místo odpoledního vyučování)
  • 25. 9. - Planetárium H.Králové (5.ročník)
  • 26. 9. - Exkurze 9.A => "Tech.muzeum + Anthropos Brno"
  • 27. 9 - 6.A + 6.B plavání (3.kurz)