AKCE ŠKOLY 2017/2018

  INDIÁNSKÉ názvy měsíců

 

ÚNOR 2018 : 

 měsíc hladu

 

  •   1. 2. - ZAHÁJENÍ VYUČOVÁNÍ v 2.pololetí
  •   2. 2. - POLOLETNÍ PRÁZDNINY !!! (pátek)
  • 5.-9. 2. - Lyžařský výcvik 7.ročník (LVVZ) - Říčky v O.h. => chata KAROSA
  • 13. 2. - Ovoce do škol
  • 14. 2. - Cestopisná přednáška (divadlo) "VIETNAM" (od 10:00 hod., 90 min., 50,- Kč)
  • 15. 2. - Tématická přednáška "PRVNÍ POMOC" (od 16:00 hod. v 7.B)
  • 20. 2. - Okresní turnaj v ledním hokeji (Ústí n.O.) III.+IV. kategorie
  • 27. 2. - Tématická přednáška "NEBEZPEČÍ INTERNETU" (od 16:00 hod. v 7.B) více ZDE
  • 27. 2. - Ovoce do škol

 

 

LEDEN 2018 : 

 měsíc sněhu

 

 

  •   3. 1. 2018 - !! Zahájení výuky v novém kalendářním roce 2018 !!
  •   4. 1.3.A + 3.B plavání (6.kurz) -> 11:00 - 12:30 hod. (čtvrtek)
  •   9. 1. - Okresní přebor v lyžování => Říčky (obří slalom)
  • 11. 1. - 3.A + 3.B plavání (7.kurz) -> 11:00 - 12:30 hod. (čtvrtek)
  • 17. 1. - Dějepisná olympiáda v Ústí n. O. - okres (2 žáci + R. Kohoutová)
  • 17. 1. - ČVUT Praha (5 žáků + J. Hovorka)
  • 18. 1. - 3.A + 3.B plavání (8.kurz) -> 11:00 - 12:30 hod. (čtvrtek)
  • 18. 1. - U zubaře od A do Z => beseda pro rodiče (16:00 - učebna 7.B) => ZPRÁVA
  • 22. 1. - 3.A+B plavání (9.kurz) -> 11:00 - 12:30 hod. (PONDĚLÍ !! => vložená lekce )
  • 25. 1. - 3.A + 3.B plavání (10.kurz - KONEC VÝCVIKU => Vysvědčení)
  • 29. 1. - Olympiáda v ČJ - Ústí n.O. (vybraní žáci) => VÝSLEDKY
  • 30. 1.Samovyšetřovací techniky (chlapců a dívek) => beseda pro rodiče (16:00 - učebna 7.B) => ZPRÁVA
  • 31. 1. - Vydávání VYSVĚDČENÍ (poslední dopolední vyuč.hodinu)
    • (pololetní prázdniny budou v pátek 2. února 2018)

 

 

PROSINEC 2017 : 

měsíc dlouhých nocí 

 

  • 5.-15.12. - Vánoční pálka => školní turnaj ve stolním tenisu 
  •   5.12. - MIKULÁŠ => 9.roč. pro 1. - 5.třídu (10:00 - 11:35 )
  • 7. - 8.12. - "Vánoční trhy v Drážďanech" - vybraní žáci 
  •   7.12. - Florbal (okrsek) - mladší žáci (8.-9.ročník) => Jablonné n.O.
  •   7.12. - 3.A + 3.B plavání (3.kurz)
  • 13.12. - Divadlo Hradec Králové (7.-9.roč.) => Hra "Tři mušketýři" (15:00-22:00)
  • 14.12. - 3.A + 3.B plavání (4.kurz)
  • 15.12. - Halová kopaná (6.-7.roč.) => Hala "Žirafa" Žamberk (8:00-12:00) => VÝSLEDKY
  • 15.12. - VIOLA => koncert v Libáni (odjezd 13:30 hod.)
  • 16.12. - VIOLA => koncert na Staroměstském náměstí v Praze
  • 20.12. - Halová kopaná (8.-9.roč.) => Hala "Žirafa" Žamberk (8:00-15:00)
  • 21.12. - "Vánoční koncert" v kostele sv. Václava Žamberk (18:00)
  • 21.12. - 3.A + 3.B plavání (5.kurz)
  • 22.12. - "Vánoční koncert" pro ZŠ 28.října Žamberk (8:15)
  • 22.12. - Třídní vánoční besídky => 1.stupeň ( 8:00 - 11:30 )
  •                                                    a 2.stupeň ( 9:00 - 12:30 )
  • 23.12. 2015 - 2.1. 2017 =>  VÁNOČNÍ PRÁZDNINY 

 

LISTOPAD 2017 : 

měsíc bláznů

 

  •   1.11. - "Hazard kolem nás"  (1.-2.hod.=>8.B), (3.-4.hod.=>8.A), cena 40,- Kč
  •   2.11. - 6.A + 6.B plavání (7.kurz)
  •   6.11.4.A + 4.B plavání (9.kurz)
  •   6.11. - Exkurze 8.A,B => Škoda Auto Mladá Boleslav (muzeum + výroba)
  •   6.11. - Divadlo "Sůl nad zlato" 1. a 2. ročník (55-60 min., 50,- Kč)
  •   7.11. - Úřad práce Ústí n.O. => 9.ročník (Úřad + SOŠ Automobilní) odjezd 7:15 od školy
  •   8.11. - Šikana  (Policie ČR) - 2.hod. => 7.A, 3.hod. => 7.B
  •   9.11. - 6.A + 6.B plavání (8.kurz)
  • 13.11. - Školní šachový turnaj (přihlášení žáci) => VÝSLEDKY
  • 16.11. - 6.A + 6.B plavání (9.kurz)
  • 17.11. - STÁTNÍ SVÁTEK
  • 20.11. - Florbal (okrsek) - mladší žáci (6.-7.ročník) => Jablonné n.O.
  • 20.11. - 4.A + 4.B plavání (10.kurz - KONEC VÝCVIKU => Vysvědčení)
  • 21.11. - Exkurze Parlament ČR (9.B)
  • 22.11. - Šachy (okres) - mladší (1.-5.ročník) => Lanškroun
  • 23.11. - 6.A + 6.B plavání (10.kurz - KONEC VÝCVIKU => Vysvědčení)
  • 23.11. - TŘÍDNÍ SCHŮZKY SRPDŠ 
  • 24.11. - Finanční gramotnost (9.roč.) Obchodní akademie Kostelec (cca 80 min)
  • 30.11. - Šachy (okres) - starší (6.-9.ročník) => Lanškroun
  • 30.11. - 3.A + 3.B plavání (2.kurz) => ČTVRTKY

 

ŘÍJEN 2017 : 

měsíc padajícího listí

 

 

 

  •   2.10. - 3.A+B (zahajovací 1.kurz) a 6.A+B plavání (4.kurz) !! vložená lekce - PONDĚLÍ !! => odjezd 10:10 (výuka 11:00-12:30)
  •   2.-3.10. - Adaptační pobyt 4.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   3.-4.10. - Adaptační pobyt 5.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   4.-6.10. - Adaptační pobyt 6.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   5.10. - 4.A + 4.B plavání (5.kurz)
  • 10.10. - sběr starého papíru (třídy A) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  • 11.10. - sběr starého papíru (třídy B) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 11.10. - Den jazyků - pro žáky i rodiče (15:00 - 17:00)
  • 11.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (12:00 - 17:00)
  • 12.10. - sběr starého papíru 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 12.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (8:00 - 17:00)
  • 12.10. - 6.A + 6.B plavání (5.kurz)
  • 13.10. - Permonium - Oslavany u Brna (9. ročník)
  • 15.-21.10. - ERASMUS => Portugalsko (2 učitelé + 6 vybraných žáků)
  • 16.10. - 4.A + 4.B plavání (6.kurz)
  • 18.10. - 4.ročník Plavecké školní ligy - Ústí n.O. => 1.kolo
  • 18.10. - Planetárium H.Králové (5.ročník)
  • 19.10. - 6.A + 6.B plavání (6.kurz)
  • 20.10. - Návštěva AV ČR Praha (1 učitel + 2 žáci)
  • 20.10. - Exkurze Olomouc Pevnost poznání + ZOO (8.ročník)
  • 23.10. - 4.A + 4.B plavání (7.kurz)
  • 24.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  • 24.10. - EKO - KOM (8:55 - 13:15) 1. - 9.ročník (podle rozpisu)
  • 25.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 26. - 27.10. - PODZIMNÍ PRÁZDNINY
  • 30.10. - 4.A + 4.B plavání (8.kurz)
  • 31.10. -
    • "Kamarádi on-line" => 30,- Kč
      • 5.A (8:00-9:00)
      • 5.B (9:10-10:10) 
      • 4.A,B (10:20-11:20)
    • "Hazard kolem nás" => 40,- Kč
      • 7.B (5.-6.vyuč.hod.)
      • 7.A (8.-9.vyuč.hod.)

 

ZÁŘÍ 2017: 

měsíc lovu

  •   4.  9. - ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018
  •   4.  9. - Přivítání prvňáčků od 8:00 hod.na školním dvoře
  •   7.  9. - Zahájení plaveckého výcviku 6.ročníku (čtvrtky) => PLÁN
  •   7. 9. - 6. 10. - X.ročník DĚTSKÉ DOPRAVNÍ SOUTĚŽE (2.-4.třída):
    • => na Dětském dopravním hřišti (pořádá DDM ANIMO Žamberk)
    • => školní kolo trvá vždy 1 hodinu (cca 60 min .)
      •   6.9. středa => 4.A 8:30
      •   7.9. čtvrtek => 2.B 9:002.A 10:00
      • 12.9. úterý => 3.B 8:30
      • 19.9. úterý => 2.A 8:302.B 9:30, 3.A 10:30
      • 22.9. pátek => 4.B 8:30, 4.A 9:30
      • 26.9. úterý => 3.B 8:304.B 9:30, 3.A 10:30
      • 6.10. PÁTEK = FINÁLE:
        •   8:30 => 2.třídy
        •   9:30 => 3.třídy
        • 10:30 => 4.třídy
      • v případě nepříznivého počasí bude termín upřesněn
  • 11.  9. - Zahájení plaveckého výcviku 4.ročníku (pondělky) => PLÁN
  • 14.  9. - 6.A + 6.B plavání (2.kurz => čtvrtek) => odjezd 10:10
  • 18.  9. - 4.A + 4.B plavání (2.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 21.  9. - 4.A + 4.B plavání (3.kurz) !! vložená lekce - čtvrtek !! => odjezd 7:20 (výuka 8:00-9:30)
  • 21.  9. - 6.A + 6.B plavání (3.kurz)
  • 21.  9. - Třídní schůzky SRPDŠ
  • 25.  9. - 4.A + 4.B plavání (4.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 27.  9. - Preventivní vlak (Letohrad) 7.A od 9:45, 7.B od 12:00
  • 28.  9. - STÁTNÍ SVÁTEK => NEUČÍ SE !!! ( čtvrtek )
  • 29.  9. - VOLNO Z VYUČOVÁNÍ (= ředitelské volno) => NEUČÍ SE !!! ( pátek )