AKCE ŠKOLY 2017/2018

  INDIÁNSKÉ názvy měsíců

 

ŘÍJEN 2017 : 

měsíc padajícího listí

 

 

 

  •   2.10. - 3.A+B (zahajovací 1.kurz) a 6.A+B plavání (4.kurz) !! vložená lekce - PONDĚLÍ !! => odjezd 10:10 (výuka 11:00-12:30)
  •   2.-3.10. - Adaptační pobyt 4.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   3.-4.10. - Adaptační pobyt 5.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   4.-6.10. - Adaptační pobyt 6.ročník (Nekoř - Rekreační středisko Lorien)
  •   5.10. - 4.A + 4.B plavání (5.kurz)
  • 10.10. - sběr starého papíru (třídy A) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  • 11.10. - sběr starého papíru (třídy B) 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 11.10. - Den jazyků - pro žáky i rodiče (15:00 - 17:00)
  • 11.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (12:00 - 17:00)
  • 12.10. - sběr starého papíru 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 12.10. - Burza středních škol - Česká Třebová (8:00 - 17:00)
  • 12.10. - 6.A + 6.B plavání (5.kurz)
  • 13.10. - Permonium - Oslavany u Brna (9. ročník)
  • 16.10. - 4.A + 4.B plavání (6.kurz)
  • 18.10. - 4.ročník Plavecké školní ligy - Ústí n.O. => 1.kolo
  • 18.10. - Planetárium H.Králové (5.ročník)
  • 20.10. - Exkurze Olomouc Pevnost poznání + ZOO (8.ročník)
  • 23.10. - 4.A + 4.B plavání (7.kurz)
  • 24.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr) PLAKÁT
  • 25.10. - sběr kaštanů a žaludů 7.oo-8.ooh a 15.oo-16.ooh (školní dvůr)
  • 26. - 27.10. - PODZIMNÍ PRÁZDNINY
  • 30.10. - 4.A + 4.B plavání (8.kurz)

 

ZÁŘÍ 2017: 

měsíc lovu

  •   4.  9. - ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018
  •   4.  9. - Přivítání prvňáčků od 8:00 hod.na školním dvoře
  •   7.  9. - Zahájení plaveckého výcviku 6.ročníku (čtvrtky) => PLÁN
  •   7. 9. - 6. 10. - X.ročník DĚTSKÉ DOPRAVNÍ SOUTĚŽE (2.-4.třída):
    • => na Dětském dopravním hřišti (pořádá DDM ANIMO Žamberk)
    • => školní kolo trvá vždy 1 hodinu (cca 60 min .)
      •   6.9. středa => 4.A 8:30
      •   7.9. čtvrtek => 2.B 9:002.A 10:00
      • 12.9. úterý => 3.B 8:30
      • 19.9. úterý => 2.A 8:302.B 9:30, 3.A 10:30
      • 22.9. pátek => 4.B 8:30, 4.A 9:30
      • 26.9. úterý => 3.B 8:304.B 9:30, 3.A 10:30
      • 6.10. PÁTEK = FINÁLE:
        •   8:30 => 2.třídy
        •   9:30 => 3.třídy
        • 10:30 => 4.třídy
      • v případě nepříznivého počasí bude termín upřesněn
  • 11.  9. - Zahájení plaveckého výcviku 4.ročníku (pondělky) => PLÁN
  • 14.  9. - 6.A + 6.B plavání (2.kurz => čtvrtek) => odjezd 10:10
  • 18.  9. - 4.A + 4.B plavání (2.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 21.  9. - 4.A + 4.B plavání (3.kurz) !! vložená lekce - čtvrtek !! => odjezd 7:20 (výuka 8:00-9:30)
  • 21.  9. - 6.A + 6.B plavání (3.kurz)
  • 21.  9. - Třídní schůzky SRPDŠ
  • 25.  9. - 4.A + 4.B plavání (4.kurz => pondělí) => odjezd 10:10
  • 27.  9. - Preventivní vlak (Letohrad) 7.A od 9:45, 7.B od 12:00
  • 28.  9. - STÁTNÍ SVÁTEK => NEUČÍ SE !!! ( čtvrtek )
  • 29.  9. - VOLNO Z VYUČOVÁNÍ (= ředitelské volno) => NEUČÍ SE !!! ( pátek )